Dysponujemy taborem 13 zestawów przystosowanych do przewozów międzynarodowych złożonym z 13 ciągników siodłowych marki RENAULT gamy T z naczepami uniwersalnymi marki KRONE z hydraulicznie podnoszonymi dachami, jak również naczepami typu platforma. Dodatkowo posiadamy wózek widłowy oraz naczepy przystosowane do transportu wózka widłowego służącego do załadunku i rozładunku towarów, również w trudnym terenie np. na terenie budowy.

Park spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 6. Jest on regularnie odnawiany i poddawany rygorystycznym przeglądom technicznym, gwarantując tym samym wysoką jakość świadczonych usług dla naszych Klientów.

Wszystkie pojazdy wyposażone są w system monitoringu pojazdu GPS oraz posiadają zamknięcia celne oraz wyposażenie ADR. Monitoring pojazdu odbywa się w czasie rzeczywistym wraz z możliwością komunikacji z kierowcą za pomocą komunikatora co znacznie podnosi bezpieczeństwo i możliwość kontroli nad pojazdem. Posiadamy funkcję łączącą nadawcę towaru z pojazdem podczas procesu dostarczania towaru do odbiorcy.